Wygoda

Soczewki kontaktowe

Komfort

Soczewki kontaktowe

 

Nie każdy lubi nosić okulary, dla tych którzy cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania proponujemy soczewki kontaktowe nazywane też szkłami kontaktowymi.

Nie męczą oczu, dopasowują się do Ciebie i codziennie możesz zakładać nowy egzemplarz!

imageedit_16_3123023129

imageedit_16_3123023129

Soczewki jednodniowe

 

Dla tych, którzy nie lubią szukać okularów po domu, ani martwić się że się że okulary się zepsują czy zgubią idealnym rozwiązaniem są soczewki kontaktowe jednodniowe. Soczewki są nowoczesne, miękkie, i bezpieczne w stosowaniu, a oczy pozostają świeże i nawilżone nawet po całym dniu użytkowania, a następnego dnia ubieramy świeżą parę. Sprzedawane w wygodnych opakowaniach po 30 kompletów.

 

 

Soczewki dwutygodniowe

 

Pomiędzy soczewkami jednodniowymi i 30-dniowymi są jeszcze soczewki dwutygodniowe. Są one wyjątkowo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą częściej wymieniać soczewki na świeże.

Jest to też duża wygoda, dla osób które na krótki okres czasu chcą przestać nosić okulary. Soczewki dwutygodniowe można zakupić na przykład na wakacje, kiedy wiemy, że będziemy bardzo aktywni i będziemy nosić okulary przeciwsłoneczne.

imageedit_16_3123023129

Soczewki miesięczne

 

Innym równie wygodnym rozwiązaniem są soczewki miesięczne, które pozwalają na noszenie tych samych „kontaktów” przez 30 dni. Zdejmuje się je przed pójściem spać i umieszcza w specjalnie w ty celu zaprojektowanym pojemniczku, następnie zakłada kolejnego dnia rano.

To co przemawia za zakupem takich właśnie soczewek to cena, która jest niższa od soczewek jednodniowych.