Perfekcyjne widzenie

Okulary korekcyjne

Najwyższa jakość

Okulary progresywne

 

  • Wyraźne widzenie na każdą odległość  
  • Elegancki wygląd Twoich okularów  
  • Wygodę użytkowania, dzięki posiadaniu jednej pary okularów
  • Dowolność w wyborze oprawy niezależnie od wady wzroku
  • Przejrzystość  i komfort widzenia ,dzięki zastosowanym wysokiej klasy powłokom antyrefleksyjnym
  • Ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV

imageedit_16_3123023129

Okulary Dwuogniskowe

do dali z wtopionym segmentem do czytania. Pozwala to na korzystanie z tych samych okularów zarówno do czytania jak i noszenia na co dzień.

Okulary biurowe

okulary z poszerzonym obszarem do czytania oraz odległości pośrednich. Idealne dla osób, które potrzebują na przemian dobrego widzenia przedmiotów w bliskiej odległości oraz w odległości pośredniej ( do kilku metrów ) np, księgowy , urzędnik , muzyk, lekarz itp. Soczewki tego typu nie korygują widzenia do dali i dlatego też nie powinny być używane do prowadzenie pojazdów.

imageedit_16_3123023129

Soczewki okularowe mogą być asferyczne, dzięki czemu można widzieć lepiej zewn, obwodową częścią soczewki , także wyglądają bardziej estetycznie. Soczewki wykonuję się według najnowszej technologii Fre-Form, przez co użytkownik zyskuje maksymalny komfort widzenia. Zróżnicowanie materiałów użytych do produkcji pozwala, przy zachowaniu odpowiednich parametrów optycznych uzyskać mniejsze grubości soczewek. Ukrywamy w ten sposób znaczną moc szkieł.

imageedit_16_3123023129

Okulary jednoogniskowe

dla osób korygujących krótkowzroczność , dalekowzroczność , astygmatyzm. Również  w początkowych problemach z czytaniem z bliskich odległości – znajdują zastosowanie soczewki ze wsparciem akomodacji.

Komfortowa adaptacja

To usługa, dzięki której nie musisz martwić się, że nie przyzwyczaisz się do soczewek progresywnych lub będziesz czuł się w nich niekomfortowo. Nowoczesne szkła progresywne zapewniają niemal natychmiastową adaptację. Jeśli jednak okazałoby się, że nie widzisz w nowych okularach wyraźnie, powodują one dyskomfort widzenia – przyjdź z nimi do salonu optycznego, w którym zostały zakupione.

Wspólnie z optykiem ustalisz, jaka jest tego przyczyna.

imageedit_16_3123023129

wynn-black

road-black

logo-client-drink

namo-black

road-black